Jajko i Smerfy

Smerfy Komiks (tom 4)
komiksy
Barbara Grzegorzewska
Smerfy Peyo

Czwarta część przygód smerfów, równie dobra i ciekawa jak pozostałe. Tym razem smerfy potrzebują jajka do ciasta, a gdy już je znajdują - okazuje się, że spełnia wszystkie życzenia. W drugiej historyjce Gargamel w końcu znalazł prawie idealny sposób, żeby się zemścić na smerfach za upokorzenie z pierwszego tomu, a trzecia historyjka opowiada w jaki sposób na świecie znalazł...

Znowu znakomite, pomysłowe historyjki o Smerfach. Jak szkoda, że w Polsce mamy tylko 10 tomów oryginalnej serii Peyo.

Dyskusje

• Komiksy