Skrzydła Serafina 9 - Azoto

Tłumaczenie: Alex Hagemann
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Skrzydła Serafina". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Egmont Polska
Seraphic Feather 9
978-83-237-2835-1
komiksy
Axa111

Kolejny tom mangowej serii science fiction, której akcja rozgrywa się w niedalekiej przyszłości. Nadal wielkie znaczenie ma winda orbitalna, której zdobycie może oznaczać panowanie nad całą Ziemią. A kto ma na to ochotę? I czym jest azoto, wcześniej niewystępujące w komiksie? Ponadto miłośnikom mangowych postaci kobiecych, pani M-Zak pokaże swe wdzięki, a jednocześnie - chyba po raz pierwszy - także prawdziwe ludzkie uczucia...a motto tomu można uznać zdanie wypowiedziane przez jedną z postaci: "Najpiękniejsza rzecz na świecie to przelana krew".

Komiks tylko dla dorosłych.

źródło opisu: http://www.swiatkomiksu.pl/katalog/wyszukiwanie/komiks,769.html

źródło okładki: http://www.swiatkomiksu.pl/katalog/wyszukiwanie/komiks,769.html