Dzieciaki szykują Święta

Wydawnictwo: Świat Książki
poradniki
madziollek

Pięknie ilustrowany praktyczny poradnik, dzięki któremu nasze dzieci same i z nami zrobią świąteczne ozdoby i prezenty. Wystarczą nożyczki, klej i... zawartość domowych szuflad. Autorka tłumaczy krok po kroku jak i co wykonać, by powstały papierowe śnieżynki, bombki-karczochy, choinki z piórek, gwiazdy betlejemskie z bibułki. Dzieci mogą też pomóc w kuchni w wyczarowaniu babeczek z bałwankiem, czy choinki z piernika.

źródło opisu: http://www.weltbild.pl/dzieciaki-szykuja-swieta_p90065483.html

źródło okładki: http://www.weltbild.pl/dzieciaki-szykuja-swieta_p90065483.html

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!