łamigłówki dla mądrej główki cz. 1

Wydawnictwo: Rea
poradniki

119 zabaw-zadań, które rozwijają wyobraźnię, uczą kreatywności, precyzji i cierpliwości!Pokonaj labirynt i wybierz najkrótszą drogę do celu.Połącz punkty i odtwórz rysunek.Pokoloruj oznaczone obszary i wykreuj obraz.Spróbuj odnaleźć różnice między dwoma rysunkami.Gdzie to jest? Odszukaj na rysunku dany przedmiot.Co nie pasuje do czego? Pomyśl i powiedz.Do kogo, do czego należy ten cień? Znajdź odpowiedź.24 gry planszowe edukacyjne i przygodowe dla graczy od 3 do 100 lat! Doskonała rozrywka dla całej rodziny, znajomych i kolegów.gry strategiczne i strategiczno-losowegry logiczne i losowe z planszami, żetonami, kartami oraz obrazkami