Zgłosuj na książki roku 2017

83-7236-152-5
zwierzęta
flora i fauna
Meybell

Wspaniale ilustrowana książka zawierająca mnóstwo informacji o bogatym i fascynującym świecie zwierząt. Przedstawia różne gatunki zwierząt oraz ich naturalne siedliska na lądzie i w wodzie, w rozmaitych strefach klimatycznych. Są wśród nich tak niezwykłe, jak ryby latające czy płucodyszne. Czytelnik ma wrażenie, że odbywa podróż dookoła świata od okolic podbiegunowych po gorące tropiki i poznaje życie zamieszkujących je stworzeń: ssaków, ptaków, ryb, gadów, płazów, owadów. Podróż tę ułatwiają ciekawe, szczegółowe ilustracje, które ukazują zwierzęta w typowych dla nich sytuacjach.

źródło opisu: Okładka

Ikranay | 2015-05-22