Zgłosuj na książki roku 2017

A w Karkonoszach - serce

Wydawnictwo: Oficyna Wydawnicza STON 2
978-83-7273-340-5
tereska

Zbiór dziesieciu powiadań Elżbiety Śnieżkowskiej - Bielak "A w Karkonoszach - serce" mówi o miłości w rozmaitych jej formach i aspektach. Bohaterkami tych któtkich impresji są kobiety w różnym wieku i w różnych sytuacjach życiowych. Łączy je przeżywanie głębokich uczuć, które kwitną lub kończą się na tle bujnej, karkonoskiej przyrody. Wszystkie opowiadania kierują czytelnika na piękne, karkonoskie szlaki i pozwalają kontemplować misterium wschodów i zachodów słońca nad Karkonoszami.

Moni | 2013-12-29
tereska | 2012-08-16