Klechdy i legendy polskie

Wydawnictwo: Sara
83-7297-419-5
Patryczken

Legendy: Stopka królowej Jadwigi, Przerwany hejnał,Twardowski, O śpiących rycerzach w tatrach, Boruta(I), Boruta (II), Diabeł Rokita, Szklana góra, Podanie o Lechu,Wiano świętej Kingi, Legenda o Podhalu, Morskie Oko, Książe Popiel i myszy. Legendy zebrane w tej książce otwierają drzwi do niezwykłego świata pełnego tajemniczych miejsc i postaci, magicznych przedmiotów i fantastycznych stworzeń. Przemawiają do dziecięcej wyobraźni, a jednocześnie ujmują swoim ciepłem i niezwykłym urokiem.

źródło opisu: http://saraksiazki.pl/sklep/klechdy-legendy-polskie-p-195.html

czytelniczkaamator | 2017-07-11