Baśnie z gór

Wydawnictwo: Interpress
Legendy z hôr
baśnie
Pistacia

Zbiór pięknych baśni z całego świata, w opracowaniu Eleny Chmelovej. Niezwykłe baśnie m. in. Pirenejów, Kordylierów, Karpat, Karkonoszy, Himalajów, Gór Skandynawskich opowiadające wiele o tradycji tamtejszych kultur i wierzeniach. Nie tylko dla dzieci.
ilustracje KAROL ONDREICKA

źródło okładki: http://www.vivarium.com.pl/k/88875/Basnie-z-gor

Pinokio1983 | 2013-07-26

"Baśnie z gór" przypominają mi ten cudowny czas dzieciństwa, gdzie jeszcze nie potrafiąc dobrze czytać siadałem rankami i literka po literce, zdanie po zdaniu, chłonąłem wszystkie te cudowne opowieści z całego świata o trollach, smokach i dzielnych pastuszkach ratujących królestwo. To pozycja absolutnie obowiązkowa na półce każdego fana książek!

Asica | 2015-01-27

Ksiazka z mojego dziecinstwa. Koniecznie musze zabrac ja z domu rodzinnego dla mojej corci. Piekne, barwne ilustracje.

Yasmine | 2011-03-12
Przeczytana: 1993 rok

Baśnie mojego dzieciństwa. Piękne historie, wszystkie związane z górami.

MMC | 2016-11-14
al333 | 2016-09-18