Akademia rysunku

Drawing Academy
rusynek, akademia, rysunku,
sztuka
Pyromaniac

Rysowanie pozwala nam badać świat oraz analizować i skupić wzrok na kartce papieru. Dlatego, poza wszystkimi manualnymi i technicznymi zdolnościami, wymaga ono nauki postrzegania i rozumienia otaczającego nas świata. Gryzmolenie może wynikać z talentu, który nazwiemy wrodzonym, lecz takie kontrolowanie linii, by nasze rysunki nabrały znaczenia, już nie. Nauka rysowania jest procesem, który wymaga od adepta entuzjazmu, woli, chęci eksperymentowania rozmaitymi środkami oraz wytrwałości w próbowaniu od nowa, gdy coś nie wyjdzie. Ta książka jest przeznaczona dla osób rozpoczynających naukę rysowania i tych, którzy chcą zgłębić tę sztukę. Przedstawia główne metody i techniki nauczania rysunku w jasny i kompletny sposób, tak, jak się to robi na podstawowych kursach w akademii sztuki.

źródło opisu: http://keliber.pl/product.php?id_product=154

źródło okładki: http://keliber.pl/product.php?id_product=154