Zupełnie obcy człowiek

Wydawnictwo: Harlequin
Strange Bedfellow
romans
pheeleon1996

"Nie jesteś wdową ! Twój mąż żyje ! " Samolot rozbił się w sercu amazońskiej dżungli. Ocalał tylko Blake. Przedzierał się przez to "zielone piekło" ponad dwa lata, bo postanowił przeżyć i wrócić do żony. Opuścił ją jako człowiek cywilizowany, wrócił zaś całkiem odmieniony. Dina nie rozpoznawała w nim dawnego Blake'a , bała się go. Przypominał drapieżne zwierzę, którym kierują tylko instynkty....

"Nie jesteś wdową ! Twój mąż żyje ! "
Samolot rozbił się w sercu amazońskiej dżungli. Ocalał tylko Blake. Przedzierał się przez to "zielone piekło" ponad dwa lata, bo postanowił przeżyć i wrócić do żony. Opuścił ją jako człowiek cywilizowany, wrócił zaś całkiem odmieniony. Dina nie rozpoznawała w nim dawnego Blake'a , bała się go. Przypominał drapieżne zwierzę, którym kierują tylko instynkty. Kim stał się przez te dwa lata ?

źródło opisu: opis z okładki

źródło okładki: zdjęcie autorskie

Mak | 2014-03-25