Czy znasz swojego konia

Wydawnictwo: Delta W-Z
flora i fauna

Czy rzeczywiście znasz swojego konia? Autorka zadaje 50 pytań, na które powinni udzielić odpowiedzi wszyscy jeźdźcy. Jest to książka dla tych osób, które usiłują wytworzyć właściwe relacje ze swym wierzchowcem lub szukają rozwiązania problemów, które pojawiają się stale, gdy zajmujemy się końmi.

Dronning | 2013-03-17

Książka zawierająca głównie swego rodzaju testy. Jeździec/ właściciel konia rozwiązując je może zrozumieć jaki problem leży w psychice wierzchowca, jego naturze, bądź w samym zachowaniu jeźdźca. Osobom, które chcą dobrze zrozumieć to piękne i dumne zwierzę - serdecznie polecam.

Paloma | 2016-06-19
essteem | 2015-09-17