Zaproszenie

Tłumaczenie: Anna Just, Tomasz Stożek
Cykl: Lena ze Słonecznego Wzgórza (tom 11)
Wydawnictwo: Edipresse
Die scone Intrigantin/ Varwirrung der Gefuhle
romans, saga niemiecka
Amanda

Lena ratuje kolejne złamane serca, ale wciąż w pojedynkę boryka się z problemami. Tym razem los zgotował jej dość szokującą niespodziankę. Ale to jeszcze nie koniec wyzwań i trudnych decyzji...

źródło opisu: Edipresse, 2012

źródło okładki: Zdjęcie autorskie

Klaudusia1997 | 2015-03-15

Lena ma niespełna trzydzieści lat i właśnie odziedziczyła po ojcu malowniczo położoną wiejską posiadłość. Mimo wahania decyduje się na porzucenie dotychczasowego życia i ucieczkę z dużego miasta. To, co zastaje po przyjeździe na Słonczene wzgórze, okazuje się dużo piękniejsze niż we wspomnieniach. Sielski krajobraz z bujną, pełną barwnego przepychu roślinnością, oplatającą turkusowe oczka jezior, przywołuje wspomnienia o miłości, którą przeżyła jako młoda dziewczyna. Musi jednak szybko stawić czoła codzienności i zdecydować o przyszłości tego pięknego miejsca. Czeka ją wiele trudnych wyzwań, ale osłodzi je niespodziewane, gorące uczucie.

Leksi88 | 2016-07-21
Na półkach: Przeczytane, 2016