Cat Scratch Fever

978-1-60928-770-2
paranormal romance,
angielski
Karin

Who says a wolf can’t make a pussycat purr? Perfect timing has never been Lilly Prescott’s long suit. Seconds before a showdown with werewolf Dante Morgan, who owns a property that by rights should belong to her, she goes into heat. Not a simple event for a lynx shifter. No, she’s doomed to weeks of frustration that can only be soothed by frequent rolls in the hay—or her hand. Unfortunately,...

Who says a wolf can’t make a pussycat purr?

Perfect timing has never been Lilly Prescott’s long suit. Seconds before a showdown with werewolf Dante Morgan, who owns a property that by rights should belong to her, she goes into heat. Not a simple event for a lynx shifter. No, she’s doomed to weeks of frustration that can only be soothed by frequent rolls in the hay—or her hand. Unfortunately, Dante accidentally witnesses the latter.

Left shaken and highly aroused in the snow, Dante can’t believe he’s attracted to the woman who drives him crazy, and not in a good way. Worse, his father has issued an ultimatum. Marry, or abdicate his place as pack leader. On the other hand, it’s the perfect leverage. Lilly will get her land…in exchange for a wedding ring and all the sexual satisfaction she can handle.

Marry Dante? No doubt he’s a poster boy for Hunks ’R’ Us, but he’s rude, arrogant and Lilly’s sworn enemy. Not to mention the thought of losing her independence is frightening as hell.

When they find themselves falling victim to their own charade, though, it’s anything but hell. It’s heaven, and the last thing either of them wants. The real thing.

Product Warnings
This book contains redneck werewolves, inconvenient hormones, and a whole new use for cat toys. Uncontrollable meowing may occur.

źródło opisu: http://store.samhainpublishing.com

źródło okładki: http://store.samhainpublishing.com

Miriam Fraser | 2014-10-19
Przeczytana: 18 października 2014

Książka krótka, mi zajęła jeden wieczór. Nie spodziewałam się, że treść tak bardzo mnie wciągnie. Bohaterowie jak dla mnie idealnie skonstruowani. Bardzo mi odpowiadał świat przedstawiony.
Fakt jest taki, że autorka w swym dziele nie porusza żadnego wartościowego tematu. Bohaterowie najpierw się nienawidzą, potem wymyślają plan korzystny dla ich obu, a następnie zakochują się w sobie. Szczerze to pisarka pomysłowością nie zachwyca, ale jednak wszystko przedstawiła w inny sposób- w fajny sposób.
Polecam

mój_diabeł_stróż | 2014-05-18
Na półkach: Przeczytane, Fantastyka

Lilly Prescott to zmiennokształtna kotka, tyle, że zamiast kota, jej ciało przyjmuję formę rysia. A jaki jest jej jeden z głównych problemów, który opisany jest na początku książki ? Ciało, które pragnie zaspokojenia i ruja - w sumie, na jego wychodzi. Drugim kłopotem jest seksowny, ale egoistyczny i seksistowski wilkołak, Dante Morgan, który za niedługo stanie się Alfą stada, jeśli tylko ożeni się Anną Gifford. Ojciec Dantego zaaranżował to małżeństwo, chcąc złączyć stado Morganów i Giffordów dla własnych korzyści - czyli pieniędzy. Ale wracając do Lilly i Dantego, którzy się niezmiernie nienawidzą i muszą spędzać ze sobą czas, póki nie dojdą do rozejmu dotyczącego ziemi, która należy zarówno do kici, jak i wilkołaka. Na samym początku książki dochodzi do upokajrzającego dla Lilly incydentu, przez który Dante uzyskuje tytuł "zboczonego podglądacza".
Ich konflikt trwa dalej, w między czasie rodzi się pożądanie między nimi, do którego żadne z nich nie chce się głośno przyznać....

Rysica chcąca przejąć ziemie wilka. Lilly Prescott od dawna próbuje odzyskać ziemię swojego dziadka, niestety z niepowodzeniem. Gdyż uniemożliwia jej to pewien wredny wilk a dokładniej wilkołak. Dante Morgan wilkołak który produkuje karmę dla psów i męczy się z irytującą rysicą. Musi podjąć decyzję dla dobra stada. Musi ożenić się z Anną Grfford aby połączyć stada i zapewnić ojcu obiecane pieniądze od ojca Anny. Lecz rozwiązanie tego problemu pojawia się szybciej niż by myślał i do tego znacznie bliżej. Jest to rysica w rui, jego sąsiadka i jedyna która nie boi się gniewu Anny. Czy rysica i wilkołak zdążą zapewnić wszystkich o swej miłości nim wybiją kościelne dzwony. Lecz ważniejsze czy przetrwają do tego ślubu.

Kasilik | 2017-10-11
książkoholiczka | 2017-09-15