DAR OD ANIOŁÓW - KARTY MISJI ŻYCIOWEJ

Tłumaczenie: Mariusz Warda
Wydawnictwo: Stu­dio Astrop­sy­cho­lo­gii
„Life Purpose Oracle Cards”
978-83-7377-514-5
ezoteryka,
Inne
vilandra

Każdy z nas ma określone predyspozycje i zdolności. Niewielu z nas jednak ma to szczęście, by z nich świadomie korzystać i w zgodzie z nimi kreować swoje życie – zarówno osobiste, jak i zawodowe. Dzięki tej unikalnej talii kart może się to jednak wkrótce zmienić. Doreen Virtue – specjalistka od kontaktów z aniołami – prezentuje unikalne narzędzie służące do identyfikowania misji życiowej...

Doreen Virtue – specjalistka od kontaktów z aniołami – prezentuje unikalne narzędzie służące do identyfikowania misji życiowej każdego człowieka. Choć niewiele osób zdaje sobie z tego sprawę, wybraliśmy ją dla siebie jeszcze przed dniem narodzin. Jeśli czujemy, że codzienne obowiązki nie sprawiają nam przyjemności, bardzo możliwe, że zboczyliśmy z wybranej dla siebie ścieżki. Dzięki temu bezcennemu darowi od aniołów możemy na nią szybko powrócić.

Dowiedz się, czy pisana jest Ci praca z dziećmi, muzyką czy nauczanie innych osób. A może powinieneś zostać wybitnym uzdrowicielem lub architektem? Wystarczy, że zapytasz o to anioły, a odpowiedź spłynie do Ciebie poprzez przekaz na karcie. W dołączonym do talii podręczniku znajdziesz rozszerzenie znaczenia wybranej karty oraz dowiesz się, jak możesz dopasować ten przekaz do swojej aktualnej sytuacji życiowej. Inaczej spojrzysz nie tylko na przyszłości teraźniejszość, ale również na przeszłość.

Pozwól Aniołom prowadzić się przez życie!

źródło opisu: http://www.talizman.pl/dar-od-anioow-karty-misji-yciowej-p-7492.html

źródło okładki: http://www.talizman.pl/dar-od-anioow-karty-misji-yciowej-p-7492.html

olkacool | 2013-06-06
Na półkach: Ulubione, Przeczytane, Posiadam
Przeczytana: 06 czerwca 2013

To będzie krótka recenzja i bardzo pozytywna.
Zawsze byłam mocno sceptyczna do tego rodzaju kart, dla mnie były „za proste”. Nie odważyłam się nigdy kupić talii anielskiej - to moja pierwsza „nie tarotowa” talia.

Zestaw: karty + podręcznik.

Zapakowane w zgrabne i trwałe pudełeczko
(naprawdę rewelacyjne do przechowywania, estetyczne, poręczne).
Karty są większe niż klasyczne tarotowe talie, dobrze się tasują (nie miałam żadnych problemów),
wykonane są na najwyższym poziomie, mają złocone brzegi i urzekającą grafikę.

Każda karta opatrzona jest tytułem – na górze karty, oraz krótką poradą/informacją – na dole. Obrazki na kartach są piękne, uspokajające, kojące, radosne, przepełnione anielską energią, patrząc na nie "buzia się uśmiecha". Same karty są w kolorze turkusowym (obramowanie i tył), przeplatające się ze złotem, co nadaje im bardzo elegancki wygląd.

Jak nazwa wskazuje, to karty misji życiowej.
Karty te, pomogą nam odnaleźć nasz życiowy cel, odkryć nasze uzdolnienia czy...

Ania | 2015-09-16

Piękne karty z bogatym opisem zawartym w książeczce.Doskonale spawdzają się jako przesłania roczne, miesięczne, dzienne.Polecam

vilandra | 2012-07-05

Doreen Virtue jest duchowym doktorem psychologii i metafizykiem czwartego pokolenia. Jej głównym zainteresowaniem są zjawiska anielskie, jednak specjalizuje się także w kwestiach zdrowego odżywiania, wpływie emocji na organizm ludzki oraz duchowych aspektach jedzenia. Była dyrektorką oddziałów zaburzeń jedzenia, zarówno w przychodniach, jak i w szpitalach. Jest autorką bestselerowych książek z tematyki anielskiej oraz publikacji dotyczących diety, zdrowego odżywiania, ćwiczeń i nieopanowanego łaknienia oraz zależności ciało-duch-umysł, m.in.: Anielska dieta czy Constant Craving. Na całym świecie prowadzi warsztaty, których uczestnikami są również psychologowie i pracownicy socjalni. W trakcie wykładów łączy swoje duchowe przygotowanie z psychoterapeutycznym wykształceniem.
Magia i wszystkie kwestie związane z wiedzą tajemną od zawsze mnie interesowały. Niemniej jednak podchodziłam do tego ze sceptyzmem. Do tej pory nie miałam okazji się przekonać, ile jest w tym prawdy, jednak...

Aneta | 2012-09-08

Dr Doreen Virtue jest autorką wielu książek traktujących o Aniołach. Pod jej nazwiskiem zostały wydane m.in. "Ocaleni przez Anioły", "Anielskie liczby", "101 Wróżek", "101 Archaniołów" czy chociażby powyższy "Dar od Aniołów. Karty misji życiowej". Początkowo autorka była mi zupełnie obca. Dopiero zaglądając na stronę Studia Astropsychologii zwróciłam uwagę na Virtue. W telewizji często występowała jako "Anielska Dama".

"Dar od Aniołów. Karty misji życiowej" to talia 44 kart oraz podręcznik. Muszę przyznać, że byłam miło zaskoczona, gdy ujrzałam przesyłkę. Talia wraz z podręcznikiem są umieszczone w małym, mocnym, solidnym pudełeczku. Dodatkowo było ono owinięte folią, aby chroniła przed zniszczeniem. Pierwsze na co zwróciłam uwagę to talia 44 kart. Każda z nich jest formatu 89x127mm. Wykonane z solidnego materiału, nie gniotą się szybko i trudno je rozerwać. Ilustracje przedstawione na kartach zostały dobrze dopracowane. Szczegółowe, barwne, wyraźne. Na karcie znajdziemy nagłówek...

BlueCarmen | 2013-11-05
Martwy Kruk | 2013-03-02