DAR OD ANIOŁÓW - KARTY MISJI ŻYCIOWEJ

Okładka książki DAR OD ANIOŁÓW - KARTY MISJI ŻYCIOWEJ Doreen Virtue
Okładka książki DAR OD ANIOŁÓW - KARTY MISJI ŻYCIOWEJ
Doreen Virtue Wydawnictwo: Stu­dio Astrop­sy­cho­lo­gii inne
inne
„Life Purpose Oracle Cards”
Stu­dio Astrop­sy­cho­lo­gii
2012-01-01
2012-01-01
978-83-7377-514-5
Mariusz Warda
ezoteryka

To będzie krótka recenzja i bardzo pozytywna.
Zawsze byłam mocno sceptyczna do tego rodzaju kart, dla mnie były „za proste”. Nie odważyłam się nigdy kupić talii anielskiej - to moja pierwsza „nie tarotowa” talia.

Zestaw: karty + podręcznik.

Zapakowane w zgrabne i trwałe pudełeczko
(naprawdę rewelacyjne do przechowywania, estetyczne, poręczne).
Karty są większe niż klasyczne tarotowe talie, dobrze się tasują (nie miałam żadnych problemów),
wykonane są na najwyższym poziomie, mają złocone brzegi i urzekającą grafikę.

Każda karta opatrzona jest tytułem – na górze karty, oraz krótką poradą/informacją – na dole. Obrazki na kartach są piękne, uspokajające, kojące, radosne, przepełnione anielską energią, patrząc na nie "buzia się uśmiecha". Same karty są w kolorze turkusowym (obramowanie i tył),przeplatające się ze złotem, co nadaje im bardzo elegancki wygląd.

Jak nazwa wskazuje, to karty misji życiowej.
Karty te, pomogą nam odnaleźć nasz życiowy cel, odkryć nasze uzdolnienia czy predyspozycje/dary, powołanie w życiu osobistym, rodzinnym, zawodowym czy związkowym. Podpowiedzą nam, w którym kierunku podążyć, co robić, na czym się skupić "tu i teraz", co jest naszym celem, drogą życia.

Do kart dołączony jest podręcznik. Znajdziemy tu informacje: jak pracować z kartami, jak oczyszczać karty, błogosławić je czy rozkładać. Spis treści uwzględnia alfabetyczne nazwy kart, co znacznie ułatwia znalezienie szczegółowego znaczenia. W tej niewielkiej książeczce mamy również informacje o artystach, którzy tworzyli talię (adresy stron internetowych, gdzie można zobaczyć więcej prac).

Osobiście, najbardziej podobają mi się karty stworzone przez Howarda Davida Johnsona oraz Mariusa Michaela Georg'a.

Po licznych testach już wiem, karty Misji Życiowej są proste w użyciu i naprawdę dają jasne i klarowne odpowiedzi na zadane pytanie :)

Więcej na blogu:

To będzie krótka recenzja i bardzo pozytywna.

Zestaw: karty + podręcznik.

Zapakowane w zgrabne i trwałe pudełeczko
(naprawdę rewelacyjne do przechowywania, estetyczne, poręczne).
Karty są większe niż...

Dr Doreen Virtue jest autorką wielu książek traktujących o Aniołach. Pod jej nazwiskiem zostały wydane m.in. "Ocaleni przez Anioły", "Anielskie liczby", "101 Wróżek", "101 Archaniołów" czy chociażby powyższy "Dar od Aniołów. Karty misji życiowej". Początkowo autorka była mi zupełnie obca. Dopiero zaglądając na stronę Studia Astropsychologii zwróciłam uwagę na Virtue. W telewizji często występowała jako "Anielska Dama".

"Dar od Aniołów. Karty misji życiowej" to talia 44 kart oraz podręcznik. Muszę przyznać, że byłam miło zaskoczona, gdy ujrzałam przesyłkę. Talia wraz z podręcznikiem są umieszczone w małym, mocnym, solidnym pudełeczku. Dodatkowo było ono owinięte folią, aby chroniła przed zniszczeniem. Pierwsze na co zwróciłam uwagę to talia 44 kart. Każda z nich jest formatu 89x127mm. Wykonane z solidnego materiału, nie gniotą się szybko i trudno je rozerwać. Ilustracje przedstawione na kartach zostały dobrze dopracowane. Szczegółowe, barwne, wyraźne. Na karcie znajdziemy nagłówek i krótki opis. Szczegółowe znaczenie każdej karty odczytamy z podręcznika dołączonego do talii.

Podręcznik ma takie same wymiary, jak talia kart. 124 strony zawierają w sobie znaczenie każdej poszczególnej karty, sposób ich użycia (łącznie z pozbyciem się złej energii) i odpowiedniego odczytania ich. Mała czcionka tekstu nie jest bardzo uciążliwa. Jest to jedynie zaleta małego, podręcznego poradnika. Spodobało mi się w podręczniku to, iż zamieszczono informację, kto stworzył daną kartę. W podręczniku można znaleźć także krótki opis o autorce.

Komu polecę "Dar od Aniołów. Karty misji życiowej"? Na pewno osobom, które mają wątpliwości w pewnych sferach życia. Użycie tych kart może pomóc uwierzyć w siebie, a także zrozumieć swoje potrzeby. Nie wierzę, iż nagle karty zmienią nasze życie na zdecydowanie lepsze, ale może sprawić wiele przyjemności. Wylosowane przeze mnie karty idealnie opisały moją osobę. Być może i Wam powiedzą coś ciekawego?

Doreen Virtue jest duchowym doktorem psychologii i metafizykiem czwartego pokolenia. Jej głównym zainteresowaniem są zjawiska anielskie, jednak specjalizuje się także w kwestiach zdrowego odżywiania, wpływie emocji na organizm ludzki oraz duchowych aspektach jedzenia. Była dyrektorką oddziałów zaburzeń jedzenia, zarówno w przychodniach, jak i w szpitalach. Jest autorką bestselerowych książek z tematyki anielskiej oraz publikacji dotyczących diety, zdrowego odżywiania, ćwiczeń i nieopanowanego łaknienia oraz zależności ciało-duch-umysł, m.in.: Anielska dieta czy Constant Craving. Na całym świecie prowadzi warsztaty, których uczestnikami są również psychologowie i pracownicy socjalni. W trakcie wykładów łączy swoje duchowe przygotowanie z psychoterapeutycznym wykształceniem.
Magia i wszystkie kwestie związane z wiedzą tajemną od zawsze mnie interesowały. Niemniej jednak podchodziłam do tego ze sceptyzmem. Do tej pory nie miałam okazji się przekonać, ile jest w tym prawdy, jednak dzięki uprzejmości Wydawnictwa Astropsychologii, któremu zawdzięczam książkę oraz talię kart, uświadomiłam sobie jak błędne było moje założenie! Dzieło pani Virtue bez wątpienia zasługuje na pochwałę. Zarówno książka, jak i karty zostały perfekcyjnie opracowane; szczególną uwagę zwraca piękna talia, idealna pod względem graficznym :) Świetnie mi się z nią pracowało, zaś informacje zawarte w książce posłużyły mi jako dobry przewodnik i ułatwiły własną interpretację. Autorka skrupulatnie objaśniła każdą kartę, dlatego nikt nie powinien mieć problemów z ich odczytaniem, co jest kolejnym plusem tej pozycji :)Talia jest magiczna i napełnia pozytywną energią. W moim przypadku naprawdę się sprawdziła. Nie posiadałam się ze zdziwienia, gdy odkryłam jaką przyszłość przypisują mi anioły, które czuwają nad każdą misją życiową! Jeżeli więc nie jesteście pewni swojego powołania - "Dar od aniołów. Karty misji życiowej" to pozycja w sam raz dla was! Jestem pewna, że przypadnie wam do gustu, pomoże wybrać drogę i poczynić kroki we właściwym kierunku :) Anielsko polecam!

Piękne karty z bogatym opisem zawartym w książeczce.Doskonale spawdzają się jako przesłania roczne, miesięczne, dzienne.Polecam

• Egzemplarze recenzyjne
  • Domowa biblioteczka ♥