A co jeśli wszystko co wiesz o AIDS to nieprawda

Wydawnictwo: Stu­dio Astrop­sy­cho­lo­gii
poradniki

Maggiore Christine Wydawca:Studio Astropsychologii Format:15.0x21.0cm Oprawa:Miękka Objętość:230 Rok wydania:2005  Autorka na podstawie wieloletnich poszukiwań i przeprowadzonych analiz publikacji medycznych z zakresu HIV i AIDS stawia szokującą tezę: a co, jeśli to nie wirus HIV wywołuje AIDS? A co, jeśli to, co wiemy o AIDS, to nieprawda? Krok po kroku, przedstawiając niezbite dowody i fakty, udowadnia zasadność swojej myśli.

Człowiek | 2015-03-11
Na półkach: Przeczytane, HIV/AIDS

Jeden z czytelników skomentował, że książka ta jest szkodliwa. Zgadzam się z tym w stu procentach. Świadczy o tym np. życie i śmierć samej autorki. Ponadto wydanie polskie z licznymi błędami gramatycznymi i ortograficznymi.

zarin | 2015-01-17
Paweł | 2014-05-24