Zgłosuj na książki roku 2017

Sztuka pisania po angielsku. Poradnik praktyczny.

Wydawnictwo: Wydawnictwo Szkolne PWN
Sztuka pisania po angielsku. Poradnik praktyczny.
angielski
Karolkaaa

Korespondencja prywatna i zawodowa, ubieganie się o pracę, pisanie artykułu czy recenzji, opracowanie instrukcji, przeprowadzanie wywiadu, formy korespondencji elektronicznej, zasady cytowania w języku angielskim to tylko nieliczne rodzaje umiejętności i formy pisemnej wypowiedzi jakie mogą się przydać podczas współpracy z obcokrajowcami czy w kontaktach z zagranicznymi przyjaciółmi. Warto więc je przećwiczyć, zanim nasz rozmówca wycofa się po angielsku.

źródło opisu: okładka książki

źródło okładki: własne