On wciąż odsuwa kamienie

8 (4 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
He Still Moves Stones
religia
MaiTakeru

Jeśli szlak, którym idziesz, legł w mroku, nie siadaj. Jeśli Twa droga wydłuża się, nie zatrzymuj się. Jeśli noc tonie w czerni, nie opuszczaj rąk. Bóg patrzy na Ciebie, Może właśnie nadchodzi moment, w którym poleci aniołowi, by odsunął przed Tobą kamień. Listonosz może przynieść przekaz pieniężny, którego tak Ci potrzeba. Winny wobec Ciebie może właśnie układa słowa przeprosin. Na biurku znajdziesz przedłużenie umowy o pracę.

źródło opisu: http://sklep.tarotnet.pl/product_info.php?products_id=11430

źródło okładki: http://sklep.tarotnet.pl/product_info.php?products_id=11430

Aktualnie książka ta gdzieś mi się zapodziała, niemniej jest to pozycja naprawdę bardzo pomocna w trudnych chwilach. Autor potrafi przemówić wprost do serca czytelnika, poruszyć go i zarazem podnieść na duchu. Pamiętam doskonale, że byłam zachwycona tym tytułem, a podczas lektury zawsze napełniało mnie wzruszenie, wdzięczność i nadzieja. Koniecznie muszę ją dokończyć.
Polecam gorąco!

kaneko | 2015-11-05