komiksy
Wkp

"System" Scenariusz: Todd McFarlane Rysunki: Tony Daniel, Kevin Conrad Pierwsze spojrzenie na przyszłe biuro detektywistyczne upływa pod znakiem wielu wątpliwości. Oczywiście Burke jest wniebowzięty, ale on w takich warunkach czuje się jak u siebie, gorzej z Twitchem. Ktoś podrzuca nowe materiały w sprawie komisarza Banksa. Snobizm Al'a coraz bardziej daje o sobie znać, gdy ku...

"System"

Scenariusz:
Todd McFarlane
Rysunki:
Tony Daniel, Kevin Conrad

Pierwsze spojrzenie na przyszłe biuro detektywistyczne upływa pod znakiem wielu wątpliwości. Oczywiście Burke jest wniebowzięty, ale on w takich warunkach czuje się jak u siebie, gorzej z Twitchem. Ktoś podrzuca nowe materiały w sprawie komisarza Banksa. Snobizm Al'a coraz bardziej daje o sobie znać, gdy ku niezadowoleniu bezdomnych kumpli i Cogliostro buduje samotnię, w której zamierza zatrzasnąć się przed osobliwymi realiami własnego życia. Terry nękany nieznaną chorobą włamuje się do komputerowych kartotek Jasona Wynna, z której wynika wiele brudów, ostatecznie mdlejąc przed monitorem. Wynn wspólnie z Violatorem knują burzę odnośnie kompletnego zgnojenia Spawna w ślepiach Malebolgii. Ten dzień wydaje się już bliski.

"Na łeb, na szyję"

Scenariusz:
Todd McFarlane
Rysunki:
Greg Capullo

Jeszcze tylko ckliwe pożeganie Al'a z babcią Blake i Spawn usuwa się w cień swojego twórczego więzienia. Lekarz ma dla Terry'ego raczej kiepskie nowiny i wymijająco wysyła go na specjalistyczne badania. To chyba rak, ale nie uprzedzajmy wypadków... Cogliostro włamuje się do fortecy-więzienia Spawna podejmując desperacką walkę z oszalałym symbiotem. Zwycięstwo nie będzie łatwe, choć Clown wydaje się znać już prawdziwy wynik. Tymczasem zmęczony chorobą Terry ulega wypadkowi samochodowemu. Już prawie detektyw Sam ma jeszcze jedną niespodziankę dla Twitcha... Cy-Gor jest tuż tuż i jedyne słowo jakie wypowiada to "Sim-onz". Oj, będzie się działo.

źródło opisu: http://www.wak.net.pl/old/index.php?idn=str_spawn_2001&kat=str

źródło okładki: http://www.wak.net.pl/old/index.php?idn=str_spawn_2001&kat=str