Silent Hill - 2

Tłumaczenie: Krzysztof Papliński
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Silent Hill: Konająca wewnątrz". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Axel Springer Polska
Silent Hill: Dying Inside
miasteczko Silent hill
komiksy
Linka

Beremis | 2016-07-03
Na półkach: Przeczytane, Komiks
Przeczytana: 01 lipca 2016

Pierwszy tom, czytałem dawno, teraz go sobie odświeżyłem - słabo. Przypomniałem sobie, dlaczego kilka lat temu nie sięgnąłem po kolejne tomy. Ale teraz się skusiłem, bo wpadł w ręce. I dobrze, że to krótki zeszyt, ale i tak na dwa wieczory go wziąłem. Jest jeszcze gorzej niż w pierwszej części.
Tak jak w pierwszym tomie scenariusz Scotta Ciencin się jeszcze jako tako bronił, w drugim, który jest bezpośrednią kontynuacją już jest o kategorię gorzej. Z takiej klasy B, czy też c zjeżdżamy do E. W pierwszym tomie Daying Inside mamy zaginioną taśmę, więc w pierwszym kadrze drugiego ją znajdujemy. W pierwszym doktorek oddaje swoją duszę za duszę pacjentki, więc i tutaj się pojawia jako postać z koszmaru. Ale jak podkreśla, nie robi tego z przyjemności. W pierwszej części historia choć prosta i idąca znanymi schematami, trzymała się jakoś kupy, nie kuła w oczy. Tutaj jest gorzej. Scott sobie kompletnie z nią nie poradził, jest chaotyczna, napchana wątkami pobocznymi, które dezorientują,...

Aleksandra | 2016-02-22
Na półkach: Przeczytane, Komiksy