Wild C.A.T.S 2/1997

Tłumaczenie: Michał Zdrojewski
Cykl: Wild C.A.T.S (tom 2)
Wydawnictwo: TM-Semic
Wild C.A.T.S #3-4
1429267X
komiksy
Wkp

źródło okładki: http://komiks.nast.pl/komiks/5974/Wild-CATS-2-2_1997/

Michał | 2019-08-22
Przeczytana: 20 sierpnia 2019

WildC.A.T.S. nakładu starego dobrego TM-SEMIC dorwałem na Allegro w jakimś antykwariacie. Kupiłem to żeby zweryfikować swoje wyobrażenia o tej serii, a czytałem to gdy miałem 8-9 lat.
Napiszę jak ja zapamiętałem lekturę. Powiększone wydanie, papier świetnej jakości, okładka jakaś taka „śliska”, lakierowana. Świeciła się jak psu jajca. Środek miazga. Żywe kolory, ta sama niesamowita jakość druku. Obłęd.
No to tyle jak chodzi o wspomnienia, które zweryfikowałem i je sobie poniekąd popsułem. Przykład jak wyobrażenia i wspomnienia są odmienne od rzeczywistości. Chociaż muszę przyznać, że zabawa podczas lektury przednia i może do tej grupy autorstwa Jima Lee wrócę.