Jak pozbyć się złych nawyków? Trening

Wydawnictwo: Onepress
poradniki

Złe nawyki mają tendencję do destruktywnego oddziaływania na nasze życie. Część z nich jesteśmy w stanie zwalczyć, jeśli tylko uświadomimy sobie ich obecność i negatywny wpływ wywierany na naszą pracę czy relacje z bliskimi. Inne wymagają ingerencji specjalistów. Jednak warto również zdać sobie sprawę, że niektóre z naszych złych przyzwyczajeń mogą być nośnikami pozytywnych wartości. Jak pozbyć się złych nawyków? Trening jest narzędziem przygotowanym przez psychoterapeutę i pielęgniarkę, którzy od wielu lat zajmują się problemem leczenia i kontrolowania zachowań kompulsywnych. Borykasz się z bezsennością, obgryzaniem paznokci, wyrywaniem włosów? Chronicznie unikasz wizyt u lekarza albo niezdrowo się odżywiasz? Zauważasz u siebie skłonność do konfabulacji, niepunktualność albo wulgarność? Nękają Cię takie problemy cywilizacyjne, jak uzależnienie od komputera, telewizora, gier wideo? A może zakupoholizm? Właśnie w trosce o Twoje zdrowie i życie został stworzony Program Zmiany Nawyków.

dziuniakazuki | 2015-12-15
Jarosław | 2013-09-23