Zgłosuj na książki roku 2017
7 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
978-83-7377-381-3
mandele, anioły, anielskie pismo,
Gosiarella

Zastanawiasz się jak mandale mogą wpłynąć na Twoje życie? Przekonasz się o tym pracując z niezwykłymi kartami, z których każda przedstawia wizerunek, pięknej, kolorowej, ręcznie malowanej, autorskiej mandali. Z każdej karty emanuje moc, siła i niezwykła energia, która może zmienić Ciebie i Twoje życie. Piękno, harmonia, odprężenie, równowaga, uzdrowienie, spokój, koncentracja? To, a nawet...

Piękno, harmonia, odprężenie, równowaga, uzdrowienie, spokój, koncentracja? To, a nawet więcej dostaniesz dzięki pracy z mandalami. Dzięki nim wpłyniesz na swoje życie osobiste, sprawy zawodowe, rozwiążesz dręczące Cię problemy. Karty będą dla Ciebie drogowskazem na drodze do celu.

Zastanawiasz się jak z nimi pracować? To proste! Możesz medytować, robić rozkłady kart, które odpowiedzą na nurtujące Cię pytania lub nosić jedną z nich przy sobie, jako talizman na każdy dzień.

W komplecie z kartami książka – instrukcja, z której poznasz historię mandali, znajdziesz szczegółowe opisy każdej karty oraz sposoby pracy z nimi. Dodatkowo opisane są korelacje poszczególnej mandali ze znakami zodiaku, domami horoskopowymi, czakrami, itp.

Masz prawo do lepszego życia, a Twoją szansą są te niezwykłe karty – wykorzystaj ich energię i wejdź na nową drogę ku samopoznaniu.

KOMPLET ZAWIERA: KSIĄŻKĘ ORAZ 24 KARTY

źródło opisu: http://www.talizman.pl/mandale-a-gorzkowska-p-5642.html

źródło okładki: http://www.talizman.pl/mandale-a-gorzkowska-p-5642.html

Gosiarella | 2012-07-26
Przeczytana: 26 lipca 2012

Czym jest mandala? Samo słowo oznacza koło. Mandala jest symbolem, obrazem zamkniętym w kole, którego zadaniem jest pobudzenie naszej podświadomości. Mają za zadanie pomagać w medytacji, a nawet w życiu codziennym.

Zafascynowana tematem, który jest dla mnie zupełnie obcy postanowiłam sięgnąć po ten niezwykły zestaw. Możecie uznać to za śmieszne, ale po mimo swojego sceptycyzmu zastosowałam się do zaleceń z podręcznika o oczyszczeniu kart przed ich zastosowaniem. Przez kilka dni oswajałam się z kartami, poznawałam je oraz losowałam kartę dnia. W dalszej kolejności zabrałam się za bardziej skomplikowane układy i tutaj mandale mnie zaskoczyły. To, co starały mi się przekazać pokrywało się z rzeczywistością. Świetnie dopasowywały się do układu i wykładały "kawę na ławę" zgodnie z prawdą. Zdaję sobie sprawę, że w odczytywaniu mandali dużą rolę gra nasza własna interpretacja, jednak znaczenie rozkładanych kart miało dla mnie jasne przesłanie.

Karty stworzone przez panią Gorzkowską są...

szaman_tn | 2017-05-14
ESOLADY | 2016-02-12