Włóczęga z Newady

Seria: Harlequin Desire
Wydawnictwo: Harlequin
Nevada drifter
Avadoro

Jude nigdy by się nie spodziewała, że na jej ogłoszenie zareaguje tak przystojny mężczyzna, jak Chase Sutton. On również był zaskoczony. Przyjechał na ranczo, by schwytać handlarza narkotykami, a spotkał na nim piękną kobietę. Z każdym spędzonym wspólnie dniem coraz bardziej jej pragnął, lecz wolał najpierw się przekonać o jej niewinności. Tymczasem dowody świadczyły przeciwko niej. Czy można mieć romans z przestępcą?

źródło opisu: Wydawnictwo Harlequin Enterprises, 1997

źródło okładki: www.antykwariat.nepo.pl