Zgłosuj na książki roku 2017

Tłumaczenie: Iwona Szymaniak
Wydawnictwo: BIS
Blown Away
jagera

"Blown Away" to silnie osadzona w atmosferze lat sześćdziesiątych historia zespołu The Rolling Stones. O Stonesach, muzyce i rewolucji obyczajowej lat sześćdziesiątych mówią sami członkowie zespołu, ich dziewczyny, przyjaciele oraz ludzie, którzy wraz z nimi tworzyli klimat tamtej epoki - muzycy, plastycy, projektanci mody, producenci płyt, impresario rockowi, hipisi i grupiski.

źródło opisu: własne

źródło okładki: http://agrochowski.pl/product_info.php/hotchner-bl...»

| 2014-07-03

Kolejna książka , którą polecam wszystkim osobom kochającym Rolling Stones jak i cudowne lata 60. Nie jest to typowa biografia, zawiera wycinki rozmów przeprowadzanych z ludźmi żyjącymi w tamtych czasach, zarówno z członkami zespołu jak i osób, które z nimi żyły i współpracowały. Genialna książka, osobiście uważam, że mało jest tak dobrze napisanych biografii. Dzięki niej nie tylko dowiadujemy się o karierze zespołu, ale i o wydarzeniach , które toczyły się w tamtym okresie !

Mandrax | 2015-07-21
Przeczytana: 12 marca 2015