Łatwe feng shui. 168 dróg do sukcesu

Tłumaczenie: Eliza Czekajowa
Wydawnictwo: Elipsa
Easy-to-Use: Feng Shui
83-86893-97-4
feng shui, sukces, przyjemne życie
poradniki
takisobiejac

Pani Lillian Too jest słynnym ekspertem feng shui, autorką wielu książek na ten temat. W tej książce przedstawia 168 sprawdzonych porad, co robić, by lepiej żyć. Porady dotyczą urządzenia domu i jego otoczenia, stosunków międzyludzkich, życia rodzinnego i kariery zawodowej. Wykorzystanie prostych metod feng shui sprzyja dobremu samopoczuciu, sukcesowi w biznesie i w pracy, ładnemu wyglądowi i...

Wykorzystanie prostych metod feng shui sprzyja dobremu samopoczuciu, sukcesowi w biznesie i w pracy, ładnemu wyglądowi i szczęściu w miłości.
Korzystając z tych porad możesz żyć przyjemniej, być zdrowszym, bogatszym i szczęśliwszym.

źródło opisu: Wydawnictwo Elipsa, 1999

źródło okładki: ze zbiorów użytkownika takisobiejac

książek: 1961
takisobiejac | 2012-06-14