Feng Shui dom wnetrze

Wydawnictwo: Świat Książki
168 feng shui ways to declutter your home
poradniki
firanka

Dzięki tej książce dowiesz się,jak zgodnie z zasadami feng shui - starożytnej chińskiej nauki mówiącej o harmonijnym współżyciu człowieka z otaczającym go światem - uporządkować dom. Poznasz sposoby nie tylko na poprawę domowej energii,ale także na zachowanie wewnętrznej harmonii. Ta książka podpowie jak zapanować nad wszystkim,co utrudnia nam życie i pomoże zdecydować,które rzeczy są...

Ta książka podpowie jak zapanować nad wszystkim,co utrudnia nam życie i pomoże zdecydować,które rzeczy są niepotrzebne i możemy się ich pozbyć, a które pozostawić.

Aksamitt | 2013-09-08

Każda kolejna przeczytana pozycja na temat feng shui moze tylko wzbogacić, nie tylko naszą wiedzę z tej dziedziny, ale naszą swiadomość o postrzeganiu przestrzeni jaką zajmujemy.
Dość dobre opracowanie,posiada wszelkie potrzebne działy.Dla kogoś kto poszukuje równowagi nie tylko na zewnątrz ale i w sobie:)

Ediza | 2017-06-08

Ta książka posłużyła mi jako przewodnik w uporządkowaniu mojego otoczenia, a panował w nim w owym czasie spory bałagan. Porządkowanie przestrzeni wokół siebie pomaga jednocześnie uporządkować swoje wnętrze. Zastosowałam wiele z podanych zasad i efekty były natychmiast wyczuwalne. Polecam.

8_oclock | 2017-02-19
Na półkach: Przeczytane, 2017