Legwan Zielony

Seria: Hobby
Wydawnictwo: Agencja Wydawnicza Egros
6 (2 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
flora i fauna

Omówione zagadnienia: terrarium, opieka, oswajanie, interpretacja zachowania legwana, żywienie, rozmnażanie, choroby.

Hagenti | 2012-08-02
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, 2012
Przeczytana: 03 sierpnia 2012

Książeczka dla BARDZO początkującego hodowcy.
Zawiera podstawowe zagadnienia które jako słowo wstępu mogą pomóc przyszłemu właścicielowi smoka.
Jeśli ktoś nie jest pewny czy podoła zadaniu jakim jest opieka nad legwanem powinien najpierw przeczytać tą książeczkę. Wydaje mi się, że po podstawowych informacjach jakie w niej znajdziemy, albo zrezygnuje całkiem ze zwierzątka, albo będzie chciał pogłębiać wiedzę, a wtedy już ta książeczka nie będzie zbyt pomocna.
Aczkolwiek myślę, że jako słowo wstępu do zdobywania wiedzy na temat legwana zielonego jest idealna.
Ja wyruszam na poszukiwania konkretniejszych źródeł informacji bo zakochałam się w tych smokach :)

buka | 2010-12-17
Na półkach: Przyrodnicze, Przeczytane