Medziugorje. Cud zapachu lawendy

978-83-7422-397-3
Medziugorje, Gospa, Krizevac, Podbrdo, Iva, Brosio
religia
BIETKA

Książka " Medziugorje. Cud zapachu lawendy" ma swój początek w serii niewiarygodnych historii fizycznych uzdrowień - mamy przypadek Brunona, sprawę Pasqualego, zdumiewające losy Ivona Juricicia i wiele innych niewyjaśnionych zdarzeń.

Zapach lawendy jest synonimem pokoju i radości nawet w przeciwnościach. Głównie w przeciwnościach. Oto zapowiedż prawdziwego cudu.

źródło opisu: www.stanislawbm.pl

źródło okładki: www.stanislawbm.pl

BIETKA | 2012-07-02
Na półkach: Ulubione, Przeczytane, Posiadam
Przeczytana: 01 czerwca 2012

Najlepsza i aktualna książka jaką dotąd czytałam na temat Medziugorje, niezwykłego miejsca na mapie świata, fenomenu duchowości w Europie i na świecie, zwanego konfesjonałem świata.

Autor, włoski biznesmen, człowiek świata materii, seksu i rozrywki, po 35 latach życia bez hamulców moralnych- nieoczekiwanie dla samego siebie- doznaje nawrócenia. Nie oznacza to, że od razu staje się świętym! Jeszcze niejednokrotnie musi walczyć ze swoimi starymi nałogami, słabościami i przyzwyczajeniami.
Najważniejsze, że jego duch wziął kurs na zmianę - metanoję.

Paolo Brosio daje odtąd świadectwo o tym miejscu usytuowanym pomiędzy Bośnią, a Hercegowiną. Jest radosnym szaleńcem - w dobrym tego słowa znaczeniu - Maryi, Królowej Pokoju, Gospy.
Po utracie własnej rodziny, znajduje tam ogromną rodzinę duchową wraz ze swoją mamą, z którą kiedyś był skłócony.

Autor pokażnej książki, przedstawia Czytelnikom, do których często zwraca się z serdecznością i uwagą, historię tego miejsca i wskazuje na "...