Rozwijamy umiejętności dziecka przez zabawę Wiek przedszkolny

Wydawnictwo: Publicat
8 (2 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
poradniki

Dzieci w wieku przedszkolnym rozwijają się bardzo szybko. W tym okresie uczą się głównie poprzez uczestnictwo w różnych gachr i zabawach. Niezmiernie ważna jest rola opiekunów, którzy wspierają maluchy w kształtowaniu ich umiejętności. Poradnik prezentuje wiele interesujących ćwiczeń oraz dostarcza pomysły na zabawy dla dzieci w wieku do pięciu lat. Szczegółowe opisy krok po kroku i kolorowe ilustracje ułatwiają przygotowanie zajęć. Dla dzieci zabawy rozwijające zdolności ruchowe i możliwości intelektualne. Dla rodziców pomysły na mądre zorganizowanie maluchom czasu Dla nauczycieli przedszkolnych inspiracja do przeprowadzenia kształcących zajęć.

Klaudia | 2016-04-09

bardzo dobry poradnik! świetne pomysły, czytelny. Jestem bardzo zadowolona

agulina | 2014-03-14
książek: 1934