La foret
Bacha85

Malutka książeczka o grubych kartkach dla najmłodszych dzieci. Plastelinowe obrazki ułatwiają dzieciom poznawanie nowych słów.

źródło opisu: Opis autorski

źródło okładki: zdjęcie autorskie

Ula | 2016-01-28
Na półkach: Olusiowe
Przeczytana: 27 stycznia 2016

Zebraliśmy już prawie całą kolekcję książeczek z tej serii. Są naprawdę świetne. Książeczki składają się z grubych kartek, mają zaokrąglone kąty oraz miękką okładkę. Wszystko stworzone z myślą, aby nasz maluch nie zrobił sobie krzywdy, a także, aby ułatwić mu samodzielne przeglądanie książeczek. Do tego należy dodać piękne, kolorowe ilustracje - wszystkie figurki wykonane są z modeliny. Treść również dostosowana jest dla najmłodszych. Pod obrazkami znajdziemy pojedynczy wyraz lub krótkie zdanie. Na końcu każdej książeczki mieszczą się proste zgadywanki, które urozmaicą lekturę. Mój synek uwielbia te książeczki, wiele się dzięki nim nauczył i cały czas bardzo chętnie je ogląda.

Ewela_sa | 2016-06-27
Przeczytana: czerwiec 2016