Parki narodowe świata

National Parks of the World
837079095X
albumy
Bacha85

Album zawiera opisy oraz ilustracje 75 parków narodowych, od Parku Narodowego Amboseli w Afryce, do Parku Narodowego Yellowstone w Stanach Zjednoczonych Ameryki. Dzięki mapom oraz szczegółowym informacjom o florze, faunie i specyficznych cechach prezentowanych parków, album spełnia role ilustrowanego przewodnika po obszarach słynących z niezwykłego piękna przyrody. W tym wydaniu wzbogacony został o podstawowe informacje o polskich parkach narodowych.

źródło opisu: Muza S.A., 1993

źródło okładki: zdjęcie autorskie