Prawdopodobnie super okazja

Prawdopodobnie super okazja

Powieść, w której fikcja literacka wmieszała się w nurt realnych wydarzeń - od czerwca 2009 do września 2010 - traktuje o takich poważnych kwestiach jak reklama i prawda, ale równie dobrze można o niej powiedzieć, że jest komedią romantyczną. Więc 2-pack. Albo: dwa w jednym, zatem - jak sugeruje tytuł - prawdopodobnie super okazja. To oczywiście reklama. A jak jest naprawdę? Autor nie narzuca poglądów. Jedynie wywołuje temat, który w codziennym pędzie umyka niedostrzegalny. Intencja jest jasna: skłonić do refleksji. By jednak wiedzieć nad czym, trzeba tę książkę przeczytać. Taka jest prawda. To ostatnie zdanie z całą pewnością pojawi się jeszcze nie raz.

źródło opisu: http://szczecin.sarp.org.pl/DO-POBRANIA/pso-obwoluta.pdf

źródło okładki: http://szczecin.sarp.org.pl/DO-POBRANIA/pso-obwoluta.pdf