Inny

Instytut Wydawniczy PAX
1973-01-01
1973-01-01
Julian Rogoziński, Izabella Rogozińska

To druga książka Juliana Greena, którą przeczytałam i nie zawiodłam się. Choć przyznaję, że na początku nie mogłam się wkręcić.

Magia tej książki kryje się w niektórych pojedynczych zdaniach: "Piękna kobieta nie chciała umrzeć.", "Niech pan postara się zrozumieć to, czego się nie mówi.".
Poza tym ma drugie katolickie dno, które rzuca symbolizmem na całą treść.
To naprawdę dobra literatura.

Poza tym ma drugie katolickie dno, które rzuca symbolizmem na całą treść.
To naprawdę...

• Romanse
  • Przed C.
  • Obyczajowe
  • A to już mam na półce (/dysku)..

Dodaj cytat z książki Inny