Toti

Wydawnictwo: WAM
Jarosław

Kim jest Sonia? Dlaczego Zuzka przezwała Natalkę pijawką? Skąd się wziął typ spod ciemnej gwiazdy na Planecie Rupieci i co wspólnego ma prezes Budyń z Tygrysem? Tego wszystkiego dowiesz się z książki, w której zabawne perypetie bohaterów przeplatają się ze szlachetnymi uczynkami Toti - dziewczynki ciekawej świata, która pociąga pogodnym usposobieniem i dobrocią. Jeden z jej dorosłych...

Tego wszystkiego dowiesz się z książki, w której zabawne perypetie bohaterów przeplatają się ze szlachetnymi uczynkami Toti - dziewczynki ciekawej świata, która pociąga pogodnym usposobieniem i dobrocią. Jeden z jej dorosłych przyjaciół powiedział o niej, że "świat byłby dużo lepszy, gdyby w każdym miasteczku, na każdej ulicy, mieszkała taka dziewczynka jak Toti".
Historia Toti , opisana przez Ewę Skarżyńską śmieszy i wzrusza zarówno dzieci, jak i dorosłych.

źródło opisu: http://katalog.wydawnictwowam.pl/?Page=opis&Id=62517

źródło okładki: http://katalog.wydawnictwowam.pl/?Page=okladka&Id=62517