Problematyka autentyczności dzieł sztuki na polskim rynku. Teoria. Praktyka. Prawo

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Biblioteka Narodowego Instytutu Muzealnictwa i Ochrony Zbiorów". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Narodowy Instytut Muzealnictwa i Ochrony
sztuka
A--

Materiały seminariów zorganizowanych w 2010 roku przez Ośrodek Ochrony Zbiorów Publicznych (obecnie Narodowy Instytut Muzealnictwa i Ochrony Zbiorów) przy udziale Stowarzyszenia Antykwariuszy Polskich oraz Domu Aukcyjnego Rempex
[red. prowadzący Robert Pasieczny].

źródło opisu: bn.org.pl

źródło okładki: www.nimoz.pl/pl/dzialalnosc/wydawnictwa