Niedobra książka

Wydawnictwo: Aleja Słów
978-83-930868-1-8
Anita

Autor zabiera nas na podróż przez swój dzień. Książka dość nietypowa, proza, jak i wiersze, zahaczają o filmowość, doskonale ze sobą współpracują. Poznajemy życie i myśli Roberta, które ukrył w innych postaciach, w różnego rodzaju metaforach.

malina | 2012-05-22
Przeczytana: 13 maja 2012

Gniot może nie, ale jakoś mnie nie porwało

fred1 | 2012-05-22
Przeczytana: 15 maja 2012

Zgadzam się

j23 | 2012-05-23

poprzednia książka lepsza, dla pani która jest tak strasznie zakochana w Panu Sulidze informacja iż poprzednia książka była tak samo rozpowszechniona jak ta. Proszę również nie kłamać w swoich opiniach i ocenach Pani Anito ponieważ powyższa książka została wydana w maju a pani zaznacza że ją przeczytała w marcu... ciekawe jakim cudem

janekk | 2012-05-21
Przeczytana: 19 maja 2012

Gnito jakich mało

marcin_1987 | 2012-05-21

Dziwi mnie iż większość opinii które są pozytywne pochodzą z kont typu np. ''abcdefgh'' i wysławiają tylko i wyłącznie książkę Suligi, spójrzcie również iż trzy dziesięcio gwizdkowe opinie są umieszczone jedna za drugą, a osoby te przeczytały tą książkę w tym samym dniu.

Hmmm... czyżby ktoś przychylny autorowi tworzył fikcyjne konta by poprawić ocenę książki??

Piotr | 2012-06-17
Przeczytana: 17 czerwca 2012

Książkę dość ciężko się kartkuje, będąc szczerym - nie porywa. Mam wrażenie, że autor chciał poruszyć odbiorcę, wręcz naciąganym smutkiem. Proza zdecydowanie lepiej wypadała niż część z wierszami, które wydają się być do siebie bardzo podobne i raczej nie można mówić o wniesieniu przez któryś z nich czegoś nowego. Jeśli miałbym wybierać najlepszy fragment książki, wybrałbym opowiadanie o dziadku. Uważam, że książka zdecydowanie dla ludzi bardzo wrażliwych dla których smutek to po prostu styl życia. Ale jak to w dzisiejszych czasach, sztuka dla sztuki.

Iskierka | 2012-05-26
Przeczytana: 17 maja 2012

Anita szkoda mi ciebie zajrzyj sobie na konto Roberta Suligi na fb i zobacz co o tobie napisał.

Konrad89 Kr | 2012-06-07
Przeczytana: 01 czerwca 2012

miałem wyżej ocenić ale...

niech lepiej autor zastanowi się co wypisuje na różnych portalach, książka wybitna nie jest, a gusta literackie też mogą być różne więc jeśli komuś się nie podoba ta książka to nie można go nazywać ,,debilem'' panie Robercie

maniek | 2012-05-31

Już dawno w moich rekach nie znalazłem książki, która by mnie tak zachwyciła i ujęła. To dzieło chwale zasłużenie i mam nadzieję, że jeżeli poetycka twórczość pana Roberta będzie tak dalej postępować może stać się dla nas chluba narodowa.

bert | 2012-05-27
Na półkach: Posiadam

Nie wiem, komu autor "podskoczył", ale książka jest bardzo fajna, inna. Polecam!