Wprowadzenie do Finansów i Rachunkowości

Wydawnictwo: Wydawnictwo Naukowe Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego
6 (3 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
biznes, finanse
SJ58

Książka obejmuje podstawowe zagadnienia mikrofinansów i rachunkowości przedsiębiorstwa oraz problematykę funkcjonowania rynków finansowych - ujęte w ramach dziewiętnastu rozdziałów podzielonych na cztery części. Każda z nich dotyczy najważniejszych elementów systemu finansowego gospodarki: instrumentów finansowych, rachunkowości przedsiąbiorstw, gospodarki finansowej przedsiąbiorstw i rynków finansowych. Materiał zawarty w książce obejmuje minima programowe określone przez Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego w ramach przedmiotów finansowych wykładanych na pierwszym stopniu studiów na kierunku zarządzanie gospdoarcze oraz finanse i rachunkowość.

źródło okładki: strona www wydawcy

Ola | 2012-07-31
Na półkach: Przeczytane, Studia, 2012 Rok
Przeczytana: 18 lipca 2012

Dla mnie jako laika może trochę trudna w odbiorze. Jednak na pewno jest to dobrze skondensowana wiedza. Plusem książki są także zadania na końcu każdego rozdziału.