Nie używaj słowa dieta

Never say diet
odżywianie
poradniki
Gosia

Raz na zawsze zakończ dramat zmagań z nieskutecznymi dietami! Jaki sekret pomógł Chantel Hobbs stracić niemal 100 kg nadwagi Chantel Hobbs już w wieku 14 lat przekroczyła 100 kg wagi. W wieku trzydziestu lat przekroczyła wagę 160 kilogramów. Zdając sobie sprawę, że nadwaga stanowi już zagrożenie dla jej życia - wypróbowała kilkanaście programów dietetycznych. Bezskutecznie. Dzięki temu zrozumiała, że diety oferowane w bestsellerowych poradnikach tak naprawdę oferują ludziom złudzenia. Propozycja Chantel nie jest dietą - ale kompletnym programem zmiany nastawienia, ćwiczeń i reformy stylu życia. Program ten pozwolił jej w sposób stały pozbyć się ponad 90 kg nadwagi. W niniejszej książce znajdziesz wszystkie informacje, potrzebne do efektywnego wdrożenia tego programu. Listy produktów żywieniowych i informacje dietetyczne, zestaw ćwiczeń z bogatym instruktażowym materiałem fotograficznym - a przede wszystkim część motywacyjną, pokazującą, w jaki sposób musisz zmienić swoje myślenie, by uzyskać szczupłą sylwetkę.

źródło opisu: www.poczytaj.pl

źródło okładki: www.poczytaj.pl

emi17m | 2015-08-19

Ciekawe podejście do odchudzania, aczkolwiek jak to ze mną bywa nic nie pomogło:)

Agata | 2013-07-20
dominika0001 | 2013-07-16