Lubimyczytać.pl to:

papier
zwariowanyaniol
0 (0 ocen i 0 opinii)

Opis książki

Do książki dołączony został medalik ze św. Józefem, patronem rodzin. Kolekcja ?Święci na każdy dzień? to wyjątkowa seria bogato ilustrowanych albumów, ukazujących życie, nauczanie i kult ponad trzech tysięcy świętych Kościoła katolickiego. Jest to nowe dzieło encyklopedyczne zredagowane przez najwybitniejszych specjalistów w dziedzinie hiagiografii. Każdy tom przedstawia dzień po dniu sylwetki świętych z danego miesiąca. Do książki dołączony został album do kolekcjonowania medalików oraz medalik św. Jerzego, patrona szpitali i żołnierzy..

źródło opisu: http://ksiazki.anastazja.com.pl

Polecamy

Gdzie kupić?
Sklep
Format
Cena
Opinie i aktywności czytelników
gosiak9207 | 2013-08-12
Wilczasta | 2013-01-20