Święci na każdy dzień. Tom I: marzec

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Święci na każdy dzień". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Jedność
święci
religia

Do książki dołączony został medalik ze św. Józefem, patronem rodzin. Kolekcja ?Święci na każdy dzień? to wyjątkowa seria bogato ilustrowanych albumów, ukazujących życie, nauczanie i kult ponad trzech tysięcy świętych Kościoła katolickiego. Jest to nowe dzieło encyklopedyczne zredagowane przez najwybitniejszych specjalistów w dziedzinie hiagiografii. Każdy tom przedstawia dzień po dniu sylwetki świętych z danego miesiąca. Do książki dołączony został album do kolekcjonowania medalików oraz medalik św. Jerzego, patrona szpitali i żołnierzy..

źródło opisu: http://ksiazki.anastazja.com.pl