Idealny dzień

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Wierszem pisane". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Egmont Polska
978-83-237-5361-2
Róża_Bzowa

Wstałam dziś rano w humorze raczej paskudnym świat był za oknem szary, nudny i brudny. Początki „idealnego dnia” nie są łatwe. Szczęśliwie Natalia Usenko jest poetką, która niczego się nie boi. Skutecznie oswaja cyklopy i mumie, Babę Jagę i wróżkę, udomawia nawet Yeti. Jej wiersze nieodmiennie wywołują śmiech i zadumę. Piękne ilustracje Diany Karpowicz podbijają dowcip i wydobywają malarskość tej poezji.

źródło opisu: http://www.egmont.pl/pl/ksiazki/polecamy/art882.html

źródło okładki: http://www.egmont.pl/pl/ksiazki/polecamy/art882.html