Zgłosuj na książki roku 2017

Rola obrazu Boga w nerwicy eklezjogennej

Wydawnictwo: Nomos
83-88508-73-3
Unn

Autor przeprowadził badania nad obrazem Boga w grupie terapeutycznej, prowadzonej przez siebie przez dwanaście lat. Uzyskane wyniki pozwoliły nie tylko na wskazanie dynamiki zmiany obrazu Boga w życiu badanych osób, ale - co znacznie ważniejsze - udokumentowanie, dlaczego ta rola jest w pewnych wypadkach terapeutyzująca, a w innych wyraźnie patologizująca jednostkę. Odkrycie nadziei jako kluczowego czynnika decydującego o możliwości powrotu do zdrowia osób badanych należy uznać za odkrycie badawcze Autora.

źródło opisu: http://www.nomos.pl/products/244/p/376

źródło okładki: http://www.nomos.pl/products/244/p/376