Święci się nie skarżą. Dojrzałość ludzka na przykładzie św. Josemarii Escrivy

Okładka książki Święci się nie skarżą. Dojrzałość ludzka na przykładzie św. Josemarii Escrivy Gerard van den Aardweg
Gerard van den Aardweg Wydawnictwo: Wydawnictwo M religia
religia
De Heilige van het Gewone. Jozefmaria Escrivá, stichter van het Opus Dei, theoloog van het dagelijks werk, prediker van de zending van de leek, zielzorger en psycholoog
Wydawnictwo M
2010-01-01
2010-01-01
978-83-7595-297-1
Elżbieta Kargol

Z mojego punktu widzenia pozycja jest wyważona, narracja nie jest nachalna, zresztą nie musi, merytorycznie wydaje się być co najmniej bardzo dobra, bibliografia jest spora, nie przytłacza masa suchych faktów okraszona sporą dawką duchowości.
Mój egzemplarz jest pokreślony, pełen zaznaczeń, szlaczków i innych zygzaków. Znaczy książka inspiruje. Biografia jest powalająca i aż dziw bierze, że ludzie nic nie wiedzą o tym niezwykłym człowieku. Nie rozumiem, sobie się dziwię, że do tej pory bazowałam na obiegowych opiniach...

Genialna!

Genialna!

Świetna, bardzo wiele odniesień do innych świętych, dają wiele do myślenia. Miód dla spragnionej duszy :)

• Religia