Trouble Comes in Threes

Cykl: Triple Trouble (tom 1)
Wydawnictwo: Siren Publishing
Trouble Comes in Threes
erotyk, romans
angielski
Karin

Elain Pardie worked hard to become a TV news reporter. When a huge, black wolf-like dog with green eyes jumps into her news van, Elain has no idea her life will drastically change. Aindreas, Brodey, and Cailean Lyall aren't just triplets--they're Alpha shape-shifters running a Florida cattle ranch. They've never found their One, the woman destined to be their mate. Until the day of the...

Aindreas, Brodey, and Cailean Lyall aren't just triplets--they're Alpha shape-shifters running a Florida cattle ranch. They've never found their One, the woman destined to be their mate. Until the day of the Arcadia Highland Games, when both Brodey and Cailean lock onto Her scent. Brodey shifts and gives chase, then goes home with Elain and confirms she is their One.

When Prime Alpha Aindreas mistakenly thinks Elain's already taken and refuses to use force to claim and mark her, Brodey and Cailean must resort to trickery to learn the truth about the wedding ring Elain wears and work to convince her that triple trouble could very easily put her into seventh heaven in their arms.

A Siren Erotic Romance

źródło opisu: https://www.goodreads.com/book/show/6772770-trouble-comes-in-threes

źródło okładki: http://www.bookstrand.com/trouble-comes-in-threes

kaktusowaona71 | 2015-08-16
Na półkach: Przeczytane, Nuta erotyki
Przeczytana: 16 sierpnia 2015

Milusie erotyczne opowiadanko z gatunku paranormal.
Kompletnie odrealnione, ale pobudza ciało, zmysły i wyobraźnię. Szczególnie godne polecenia, gdy doskwierają ...hmmmm... " NASTROJE" :)). Wtedy zdaje się być nawet lepsze niż jest faktycznie. Bardzo fajnie się to wtedy czyta :))
Nie wymaga myślenia. Do przeczytania w dwie godziny.
Do polecenia w razie "potrzeby" :))

Patrycja | 2012-11-26
Na półkach: Przeczytane, 2012, E-book
Przeczytana: 20 listopada 2012

Elain Pardie nie zdawała sobie sprawy z tego, że podwiezienie zaginionego wilka, doprowadzi ją do poślubienia, przystojnych braci Lyall - zmiennokształtnych trojaczków. Kiedy Pierwszy Alfa Aindreas żąda by Elain rzuciła pracę prezenterki telewizyjnej, jego bracia, Beta Alfa – Brodey i Gamma Alfa – Cailean stają po stronie kobiety. Gdy Elain ucieka by ominąć zarządzenie, Aindreas uświadamia sobie,że jego prostackie metody doprowadziły do wyjazdu kobiety, której poszukiwali od lat. Zrozpaczony Ain niewywiązawszy sie z oficjalnego obowiązku by uszczęśliwiać ich partnerkę znika. Postanawia zerwać więź łączącą go z Elain, by ta w końcu mogła odnaleźć szczęście w ramionach Brodey’ego i Caileana. Tymczasem pojawia się dodatkowy problem poważny huragan. Bracia rozpaczliwie potrzebują Aina na ich ranczu bydła, które znajduje się na Florydzie. Mimo że Aindreas ma u Elain przechlapane, kobieta nadal go kocha i nie pozwoli swojemu pierwszemu wilkowi zerwać się ze smyczy lecz czy odnajdzie go...

Haidii | 2014-11-09

Triple Trouble 01 (+18)

Elain Pardie ciężko pracowała, aby zostać reporterką telewizyjną.
Gdy ogromny czarny wilk z zielonymi ślepiami wskoczył do jej redakcyjnego vana kobieta nie miała pojęcia, jak gwałtownie zmieni się jej życie.

Aindreas, Brodey i Cailean Lyall nie są tylko trojaczkami, to zmiennokształtni, w dodatku wilki Alfa, zamieszkujący ranczo na Florydzie.
Nigdy nie znaleźli tej jedynej, kobiety przeznaczonej im na partnerkę, aż do dnia corocznych zawodów Arcadia Highlands. Wtem, gdy dwóch z nich Brodey i Cailean zwęszy jej zapach Brodey pod wpływem przemiany ruszy w pościg by przekonać się czy Elain jest własnie tą kobietą.

Tymczasem, gdy główny Alfa Aindreas przypadkowo bierze Elain za mężatkę i stanowczo odmawia oznaczenia jej jako ich partnerki Brodey oraz Cailean muszą uciec się do podstępu, dowiedzieć się prawdy o stanie cywilnym Elain i przekonać ją, że wpadając w ich ramiona bardzo łatwo znaleźć się w siódmym niebie....
o szkockich, zmiennokształtnych trojaczkach

Lilah | 2013-01-14
Przeczytana: 05 grudnia 2011

Pierwsze moje zderzenie z romansem grupowym i...miłość od pierwszego...słowa. Kocham tę serię, jest dla mnie szczególna, ile bym oddała, żeby mieć trzech takich samych z wyglądu facetów dla siebie, od tego można dostać ciarów. Książkę przeczytałam jednym tchem, do dziś często do niej wracam.

Karolina | 2014-01-30
Przeczytana: 30 stycznia 2014

krótka ale ciekawa :) szybka akcja i naprawdę nożna było się pośmiać w niektórych momentach ;) polecam :)

Paula | 2013-08-23
Przeczytana: 23 sierpnia 2013

Dużo bym dała za taki trójkącik:) Książka a raczej opowiadanie fajnie i lekko napisane. Polecam.

milka | 2017-11-14
Anna | 2017-10-24