Jezus chodzi po Krakowie

978-83-61189-38-1
Jezus, religia
religia
justi

Trzymasz w ręku świadectwo młodego kapłana, ks. Michała Olszewskiego, sercanina, który doświadczając już w pierwszym roku swojego kapłaństwa cudów opisanych na kartach Ewangelii, postanawia dać świadectwo o Bogu żywym. Podejmując lekturę tej książki, przeczytasz wzruszające historie uzdrowień i uwolnień, których dokonuje Jezus przez swoich uczniów chodząc po Krakowie i nie tylko....

Trzymasz w ręku świadectwo młodego kapłana,
ks. Michała Olszewskiego, sercanina, który doświadczając
już w pierwszym roku swojego kapłaństwa cudów
opisanych na kartach Ewangelii, postanawia dać
świadectwo o Bogu żywym. Podejmując lekturę tej
książki, przeczytasz wzruszające historie uzdrowień
i uwolnień, których dokonuje Jezus przez swoich
uczniów chodząc po Krakowie i nie tylko. Przekonasz
się o mocy głoszonego Słowa i doświadczysz Jezusa,
który zmartwychwstał i żyje! Te kilkadziesiąt stron,
to prawdziwie dobra nowina o tym, że Bóg kocha
każdego człowieka.
Od Redakcji

źródło opisu: okładka

źródło okładki: zdjęcie autorskie

kamm | 2015-02-21
Przeczytana: 21 lutego 2015

Polecam ta ksiazke,ciekawe swiadectwo Ks.Olszewskiego.

Basia | 2013-12-26

Interesujący tytuł? Może warto przeczytać.

Marta | 2013-03-29
Przeczytana: 28 marca 2013

Niewielkich rozmiarów książeczka „Jezus chodzi po Krakowie” stanowi zapis (po katolicku – świadectwo) pierwszego roku pracy duszpasterskiej młodego księdza Michała Olszewskiego, sercanina. Ks. Michał wspomina trudny początek swojego kapłaństwa i pierwszą krakowską parafię, do której został skierowany. Opowiada o niełatwej pracy z młodzieżą, ludziach, których Bóg postawił na jego drodze, niesamowitych przypadkach z jakimi się spotykał oraz ukazuje siłę błogosławieństwa. Najciekawsze były dla mnie fragmenty dotyczące cudów, jakie działy się na oczach młodego kapłana oraz spotkania z opętanymi i dręczonymi przez demony ludźmi. Nie przez przypadek sercanin doświadczał tego wszystkiego. Obecnie ks. Michał jest jednym z najmłodszych egzorcystów w Polsce. Fajnie poznać księdza, który autentycznie wierzy w Boga! 
Polecam!

Boho | 2012-08-11
Przeczytana: 18 lipca 2012

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

Warto przeczytać. Miałem okazję/przyjemność spotkać ks.Michała na rekolekcjach w Lipiu/Roli w lipcu 2012 - otworzył mi oczy na sprawy bioenergoterapii , medytacji i tzw."technik" uświadamiając ,że grzeszyłem przeciw I przykazaniu- co nie było dla mnie oczywiste.Na koniec wręczył mi egzemplarz swojej książki -świadectwa , że Jezus ciagle jest wśród nas , chodzi po "Krakowie"(każdy z nas ma "swój kraków ")Polecam każdemu , kto szuka Boga , potwierdzenia/świadectwa na żywo , że istnieje , zagrożeń duchowych , ciekawych historii z życia wziętych- podanych , bez egzaltacji w przystępny ,ludzki sposób. Mnie zainspirowały.

justi | 2012-03-29
Na półkach: Przeczytane, Religia
Przeczytana: 29 marca 2012

W świecie, gdzie jedna zła wiadomość goni drugą, gdzie słyszy się głównie co złego się zdarzyło innym, dobrze jest wziąć do ręki świadectwo człowieka, który widzi, ile DOBRA dzieje się wokół niego i przez niego.
I robić podobnie.