Jezus chodzi po Krakowie

Spes
2012-01-01
2012-01-01
Jezus religia

Polecam ta ksiazke,ciekawe swiadectwo Ks.Olszewskiego.

Polecam ta ksiazke,ciekawe swiadectwo Ks.Olszewskiego.

Niewielkich rozmiarów książeczka „Jezus chodzi po Krakowie” stanowi zapis (po katolicku – świadectwo) pierwszego roku pracy duszpasterskiej młodego księdza Michała Olszewskiego, sercanina. Ks. Michał wspomina trudny początek swojego kapłaństwa i pierwszą krakowską parafię, do której został skierowany. Opowiada o niełatwej pracy z młodzieżą, ludziach, których Bóg postawił na jego drodze, niesamowitych przypadkach z jakimi się spotykał oraz ukazuje siłę błogosławieństwa. Najciekawsze były dla mnie fragmenty dotyczące cudów, jakie działy się na oczach młodego kapłana oraz spotkania z opętanymi i dręczonymi przez demony ludźmi. Nie przez przypadek sercanin doświadczał tego wszystkiego. Obecnie ks. Michał jest jednym z najmłodszych egzorcystów w Polsce. Fajnie poznać księdza, który autentycznie wierzy w Boga! 
Polecam!

Warto przeczytać. Miałem okazję/przyjemność spotkać ks.Michała na rekolekcjach w Lipiu/Roli w lipcu 2012 - otworzył mi oczy na sprawy bioenergoterapii , medytacji i tzw."technik" uświadamiając ,że grzeszyłem przeciw I przykazaniu- co nie było dla mnie oczywiste.Na koniec wręczył mi egzemplarz swojej książki -świadectwa , że Jezus ciagle jest wśród nas , chodzi po "Krakowie"(każdy z nas ma "swój kraków ")Polecam każdemu , kto szuka Boga , potwierdzenia/świadectwa na żywo , że istnieje , zagrożeń duchowych , ciekawych historii z życia wziętych- podanych , bez egzaltacji w przystępny ,ludzki sposób. Mnie zainspirowały.

1984

W świecie, gdzie jedna zła wiadomość goni drugą, gdzie słyszy się głównie co złego się zdarzyło innym, dobrze jest wziąć do ręki świadectwo człowieka, który widzi, ile DOBRA dzieje się wokół niego i przez niego.
I robić podobnie.

I robić podobnie.

Interesujący tytuł? Może warto przeczytać.

Interesujący tytuł? Może warto przeczytać.

• Religia, filozofia
  • Teologia, religia
  • Do kupienia
  • My Precious!

Michał Olszewski SCJ Jezus chodzi po Krakowie (wydanie drugie poszerzone) Zobacz więcej