Twój najlepszy przyjaciel

Wydawnictwo: Galaktyka
flora i fauna

KONTYNUACJA BESTSELLERóW Jan Fennel Jan Fennell jest profesjonalnym konsultantem, pomagającym właścicielom psów w wielu krajach świata. Jej wizyta w Polsce w roku 2001 odbiła się głośnym echem w środowisku miłośników psów.W swoich bestsellerowych książkach Zapomniany język psów i Zapomniany język psów w praktyce autorka dokonała prawdziwej rewolucji w sposobie porozumiewania się z psami. Dzięki jej wyjątkowej metodzie, tysiące ludzi nauczyło się budować prawidłowe relacje ze swoimi ulubieńcami. Teraz do rąk Czytelników trafia najnowsza książka tej autorki Twój najlepszy przyjaciel. Jej książka wzrusza, ale przede wszystkim uczy rozwiązywania problemów, związanych z różnymi zachowaniami psów. Przedstawia w niej barwne opowieści oparte na prawdziwych wydarzeniach. Na tych przykładach pokazuje niezwykłą skuteczność działania swojej metody.

KSP | 2013-05-15
Przeczytana: lipiec 2005

Czyta się bardzo dobrze. Dużo przydatnych informacji :)

visibilite | 2011-09-11
Przeczytana: 05 sierpnia 2008