Chronopia - Synowie Kronosa

Tłumaczenie: Bartosz J. Laszczko
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Chronopia". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Target Games Polska
Chronopia: Sons of Kronos
Chronopia, Gra bitewna, RPG
hobby
Andman

Przez wiele lat Pustkowia były izolowane, chronione reputacją walecznych Synów Kronosa - Nieposkromionych. Lecz kiedy Stygijczycy przebudzili się, chwiejna równowaga Pustkowi zachwiała się i rozpoczęły się walki pomiędzy trzema Wielkimi Szczepami. By powstrzymać Stygijczyków potężna Matriarchini Moriath przyzwała straszliwą zimę, która do tej pory trzyma cały kraj w swej lodowej pięści. ...

Poprzez zamrożone Pustkowia Oddani ruszają przeciw Jedynemu Królowi. Zagłada królestwa Pierworodnych wisi na włosku, a Jedyny Król wciąż nic nie robi. Czyni tak, gdyż w przeciwieństwie do Oddanych zna on prawdziwą siłę Synów Kronosa i cenę jaką trzeba zapłacić za wzbudzenie ich furii. Wszystkie oczy zwrócone są na legendarny Mur Wieków, gdyż tylko on może stanowić nadzieję na powstrzymanie Oddanych. Jedyny Król oczekuje na błogosławieństwo Matriarchini, mając nadzieję na ujrzenie Ogni Zgody, bez których nie wyruszy do boju, jednak Ognie Zemsty wciąż płoną jasnym płomieniem.

źródło okładki: własne

mrokota | 2012-12-27