Mali odkrywcy w kosmosie

Wydawnictwo: Jedność
0 (0 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
978-83-7660-130-4
Alicja

Mali odkrywcy w kosmosie to fantastyczna książeczka - model kosmosu do samodzielnego złożenia! Chcesz przeżyć niezapomnianą kosmiczna przygodę?! Nic prostszego, złóż nasz model i odkryj tajemnice kosmosu!

źródło opisu: http://ksiegarnia.jednosc.com.pl/product_info.php?products_id=1471

źródło okładki: http://ksiegarnia.jednosc.com.pl/product_info.php?products_id=1471

Dziś coś z zupełnie innej półki, ale na tyle interesujące, że pewnie wiele osób po przeczytaniu tej recenzji natychmiast pobiegnie do najbliższej księgarni ;) I to będzie prawidłowa reakcja, bo książeczki, które chcę Wam polecić to nie lektura na dobranoc tylko rewelacyjna zabawa!

Seria mali odkrywcy to nic innego, jak papierowe modele do składania. Ale nie takie zwykłe. Na czterech dużych stronach zamieszczone są elementy, które bez trudu wydostaniemy i stworzymy przestrzenna makietę.

Elementów jest 50 - w przypadku kosmosu, lub 60 - w przypadku oceanu. A na wewnętrznej stronie okładki znajdziemy szczegółową instrukcję, która ułatwi nam stworzenie tego dzieła. Ta zabawa nie wymaga specjalnego talentu plastycznego. Nie potrzebujemy przy niej kleju. Wystarczy odrobinę chęci, czasu i cierpliwości, a już wkrótce w prosty sposób powstanie trójwymiarowy obrazek oceanu lub kosmosu.

Papier, z którego zrobione są poszczególne elementy jest gruby i dobrej jakości. Jestem pewna, że nie...

Na półkach