Mali odkrywcy w kosmosie

978-83-7660-130-4
Jedność
literatura dziecięca
978-83-7660-130-4
Ta książka nie została jeszcze oceniona

Bądź pierwszy - oceń książkę

Dziś coś z zupełnie innej półki, ale na tyle interesujące, że pewnie wiele osób po przeczytaniu tej recenzji natychmiast pobiegnie do najbliższej księgarni ;) I to będzie prawidłowa reakcja, bo książeczki, które chcę Wam polecić to nie lektura na dobranoc tylko rewelacyjna zabawa!

Seria mali odkrywcy to nic innego, jak papierowe modele do składania. Ale nie takie zwykłe....

• Jedność

Dodaj cytat z książki Mali odkrywcy w kosmosie